W zgodzie z reklamą

Kolokwialnie rzecz ujmując, lubimy się z technikami marketingowymi...
Polub je razem z nami!

Od nas, dla was

Nasz portal powstał specjalnie po to, by pomóc Ci odnaleźć odpowiedniego usługodawcę.
Znajdź go szybko!

Pokój dla dziewczynki w stylu skandynawskim

Pokój dla dziewczynki w stylu skandynawskim

Wykorzystanie w skandynawskim wnętrzu jasnych barw sprawi optyczne wrażenie, że jest ono większe i przestronniejsze, co szczególnie ważne w przypadku mieszkań w bloku, które, jak wiadomo, bardzo duże nie są. 

Ze stylem skandynawskim kojarzą się również duże odsłonięte okna wpuszczające do środka sporą ilość światła dziennego. Można je ozdobić delikatną firanką lub wykorzystać roletę w naturalnych barwach. Drewniane, najlepiej jasne podłogi i proste, ale wygodne i funkcjonalne meble ustawione tak, aby jak najwygodniej można było z nich korzystać, dopełnią aranżację.

Tak naprawdę urządzenie sypialni, jadalni czy salonu nie nastręcza większych problemów, jeśli zastosuje się tych kilka prostych zasad, jednak stworzenie pokoju dziecka w tym stylu zawsze jest pewnym wyzwaniem. Szczególnie kiedy urządza się pokój dla dziewczynki w stylu skandynawskim można mieć obawę, że będzie on zbyt zimny i surowy dla dziecka, które kocha radość i żywe kolory stymulujące jego rozwój. 

Aby uporać się i z tym problemem, wystarczy odwiedzić stronę moliland.pl należącą do producenta sprzedającego niebanalne, piękne i precyzyjnie wykonane dekoracje z doskonałej jakości drewna wycinane przy użyciu nowoczesnych technologii, które pozwolą wprowadzić do aranżacji dziecięcego pokoju więcej koloru, a także łagodnych kształtów. Jak wszystko w tym stylu, także i te ozdoby spełniają pewną funkcję i mogą być:

  • półeczkami,
  • zegarami, 
  • wieszakami,
  • lampkami nocnymi.

Niemal każda z tych ozdób występuje tutaj w wielu odmianach i wzorach, gdyż półki mogą być w kształcie chmurek, gwiazdek i księżyca, domków, serduszek, różnych pojazdów i zwierzątek. Nawet zegary ścienne to chmurki i słoneczka. Ozdoby są pomalowane bezwonną, hipoalergiczną farbą zarówno w delikatnych, pastelowych kolorach, jak i żywszej czerwieni lub zieleni.

Gustaw Lewandowski 2019-06-01 0 komentarzy

Skomentuj wpis