W zgodzie z reklamą

Kolokwialnie rzecz ujmując, lubimy się z technikami marketingowymi...
Polub je razem z nami!

Od nas, dla was

Nasz portal powstał specjalnie po to, by pomóc Ci odnaleźć odpowiedniego usługodawcę.
Znajdź go szybko!

Nasza opinia o Grupa TENSE

Nasza opinia o Grupa TENSE

Nowoczesne agencje marketingowe cieszą się coraz większą popularnością. Trudno się dziwić, praktycznie niemożliwe jest, aby jakakolwiek firma mogła się pochwalić dużym przyrostem klientów bez przemyślanej reklamy, która trafiłaby do jak największej liczby odbiorców.

Obecnie internet stał się istotnym medium służącym do promocji. Znalezienie się w pierwszych wynikach wyszukiwarki Google to jeden z celów wielu przedsiębiorców. Nie może się to jednak odbyć bez zaangażowania specjalistów znających zasady budowania wartościowego SEO.

 

Polskie firmy w rankingu Deloitte

 

Innowacyjność i doświadczenie to ważne elementy, które wyróżniają dobrą agencję marketingową. Jak najlepiej sprawdzić, czy dana agencja spełnia te kryteria? Wśród sposobów wymienić można, zasięgniecie wiedzy wśród klientów danej firmy, w pismach branżowych lub kierując się rankingami.

Jednym z rankingów, o którym warto wspomnieć, jest ranking Deloitt Technology Fast 50, który zajmuje się porównywaniem procentowych przychodów operacyjnych firm z danej kategorii w Europie Środkowej. Warto odnotować, że w tym zestawieniu znalazło się kilka polskich firm, w tym trzy razy Grupa TENSE.

 

Sukces Grupy TENSE

 

Opinie, które znaleźć można w CEO Magazyn Polska na temat Grupy TENSE, są bardzo pozytywne. Firma rozwija się dynamicznie, wciąż udoskonalając swoje usługi. Co więcej, firma stara się również podnosić kwalifikacje pracowników poprzez organizacje różnego typu kursów, szkoleń czy warsztatów. Dzięki temu, klienci współpracujący z agencją mają pewność, że zlecone zadania będą wypełnione rzetelnie przez doświadczonych specjalistów.

Kajetan Wasilewski 2019-04-09 0 komentarzy

Skomentuj wpis