W zgodzie z reklamą

Kolokwialnie rzecz ujmując, lubimy się z technikami marketingowymi...
Polub je razem z nami!

Od nas, dla was

Nasz portal powstał specjalnie po to, by pomóc Ci odnaleźć odpowiedniego usługodawcę.
Znajdź go szybko!

Komornik w Mińsku Mazowieckim

Komornik w Mińsku Mazowieckim

Niejednej osobie zdarzyło się, że pożyczyła komuś nawet bliskiemu jakąś kwotę pieniędzy i nie może jej odzyskać. Jeżeli jest to niewielka suma, zwykle osoby te, choć czują się oszukane, nie szukają drogi jej odzyskania. Jednak w przypadku sporej sumy, pragną ją dostać z powrotem i wysyłają do dłużnika wezwanie zapłaty. Kiedy i ono nie poskutkuje, nie pozostaje im nic innego, jak tylko udać się na drogę sądową. Należy wówczas wystąpić z wnioskiem do sądu o rozpoznanie sprawy i wydanie nakazu zapłaty. Zdarza się, że nawet i wyrok sądowy pozostaje bez reakcji dłużnika, a wtedy zostaje już tylko komornik.

Mając w ręku uprawomocniony wyrok sądu z nakazem zapłaty, należy się zwrócić do kancelarii komorniczej, która zajmie się sprawą i postara się odzyskać dług tak szybko, jak to możliwe. Na przykład dużą skutecznością wykazuje się komornik z Mińska Mazowieckiego dzięki wykorzystaniu najnowszych zdobyczy technologii informacyjnej, który może przyjmować sprawy z całego kraju, ponieważ w Polsce nie obowiązuje rejonizacja.

Aby lepiej służyć swoim klientom, kancelaria wdrożyła kilka systemów informatycznych pozwalających na szybkie i sprawne działanie, a także wgląd wierzyciela w swoją sprawę o każdej porze dnia i nocy z dowolnego miejsca przy użyciu laptopa, tabletu czy smartfona z dostępem do internetu. Komornicy korzystają także z szeregu programów, które pozwalają nie tylko na ustalenie miejsca pobytu i zatrudnienia dłużnika, ale także sprawdzenie jego kont bankowych. Przy pomocy jednego ze wdrożonych systemów można także złożyć dłużnikowi elektroniczny nakaz zapłaty uzyskany w elektronicznym postępowaniu upominawczym.

Na stronie kancelaria-komornicza.com.pl można dowiedzieć się znacznie więcej na temat działania tej instytucji, a także programów wykorzystywanych przez kancelarię.

Maksymilian Majewski 2019-04-19 0 komentarzy

Skomentuj wpis