W zgodzie z reklamą

Kolokwialnie rzecz ujmując, lubimy się z technikami marketingowymi...
Polub je razem z nami!

Od nas, dla was

Nasz portal powstał specjalnie po to, by pomóc Ci odnaleźć odpowiedniego usługodawcę.
Znajdź go szybko!

Glukometr

Glukometr

Każdy pacjent, który musi dokonać wyboru glukometru, powinien dobrać urządzenie, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale też dopasowane do jego trybu życia. Co tryb życia ma wspólnego z rodzajem glukometru? Wbrew pozorom, bardzo dużo. Osoba często wyjeżdżająca powinna np. poszukać urządzenia maksymalnie małego, które się łatwo zmieści do bagażu podręcznego. Istotny też może być sposób oraz szybkość ładowania baterii urządzenia. Modelem, który świetnie sprawdzi się w podróży, jest glukometr Accutrend Plus. Jest to urządzenie małe i łatwe w obsłudze. Warto dodać, że jest ono także wielofunkcyjne. Za jego pomocą można nie tylko zmierzyć poziom glikemii, ale także poziom:

  • cholesterolu
  • trójglicerydów
  • czy kwasu mlekowego.

Czas badania tym rodzajem aparatu trwa od 12 do 180 sekund, w zależności od tego, co jest aktualnie badane. W pamięci urządzenia można zapisać nawet do stu wyników badań. Jest to duże ułatwienie dla pacjentów, którzy nie muszą już zapisywać wyników w zeszytach.

Na stronie internetowej sklepmedyczny.com.pl zaprezentowano jeszcze kilka innych glukometrów. Są tam zarówno nowoczesne aparaty paskowe, jak i bezpaskowe, takie jak chociażby glukometr VIVACHEK INO czy też Evercare Genius. Urządzenia te mają bardzo dobre opinie wśród diabetyków. Warto nadmienić, że wspomniana powyżej strona, to strona sklepu medycznego, który specjalizuje się w dystrybucji akcesoriów do szeroko rozumianego sprzętu diabetycznego. Na powyższej stronie znajduje się również ciekawy blog z poradami dla diabetyków. Porady dotyczą m.in. tego, jak wybrać odpowiednie urządzenie do pomiaru cukru we krwi czy też, co powinien zabrać ze sobą na wakacje diabetyk.

Arkadiusz Kubiak 2019-06-16 0 komentarzy

Skomentuj wpis