W zgodzie z reklamą

Kolokwialnie rzecz ujmując, lubimy się z technikami marketingowymi...
Polub je razem z nami!

Od nas, dla was

Nasz portal powstał specjalnie po to, by pomóc Ci odnaleźć odpowiedniego usługodawcę.
Znajdź go szybko!

Gdzie na rehabilitację w Warszawie?

Gdzie na rehabilitację w Warszawie?

Aby pacjent powrócił do pełnej sprawności często po zakończeniu właściwego leczenia konieczna jest rehabilitacja. Rekonwalescencja jest potrzebna i należy ją przeprowadzić zgodnie z zaleceniami lekarza.  W przeciwnym razie kontuzja lub wada może się odnowić i całe leczenie będzie trzeba wykonać od początku. Gdzie zatem udać się na rehabilitację?

W klinice Rehmedicon, znajdującej się na warszawskich Bielanach, pacjenci mają możliwość skorzystania z wielu zabiegów rehabilitacyjnych, które pozwolą utrzymać mięśnie i stawy w odpowiedniej kondycji. Zalicza się do nich m.in.

  •     terapia manualna,
  •     kinezyterapia,
  •     masaże.

Skutecznym sposobem  na problemy  kręgosłupem i stawami jest terapia manualna. Polega ona na uciskaniu i masowaniu chorych miejsc. W połączeniu z metodami relaksacyjnymi daje ona znakomite rezultaty, przynosząc ulgę pacjentom zmagającym się z bólami stawów czy kręgosłupa.

Kinezyterapia to po prostu leczenie ruchem. Dzieli się ją na dwa rodzaje – ogólną i miejscową. Pierwsza pomaga utrzymać wysoką sprawność całego organizmu, druga natomiast skupia się na ćwiczeniu wadliwego narządu.

Skuteczna rehabilitacja w Warszawie to również masaże zarówno całego ciała, jak i częściowe. Różne techniki masowania należą do najskuteczniejszych sposobów pobudzania organizmu oraz jego zdrowienia. Uciskanie specyficznych punktów, rozbijanie zastałych mięśni, a także inne metody masażu pozwalają uporać się z różnymi problemami. Masażyści pracujący w klinice to wysokiej klasy specjaliści, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie oraz praktykę w zawodzie.

Kajetan Wasilewski 2019-06-05 0 komentarzy

Skomentuj wpis